گزارش تصویری 

نور پردازی خیابان امام از میدان فرمانداری تا کلنیک بقیه الله ،توسط واحد تاسیسات شهرداری بم در راستای زیبا سازی شهر جهانی بم 

                    

بازدید شهردار بم از کارخانه آسفالت و تولید قطعات بتنی وانبارهای شهرداری بم 

                               

محمد بنی اسدی /شهردار بم به همراه معاون عمرانی و مدیر مجموعه کارخانجات تولید آسفالت،شن و ماسه ف قطعات بتنی،کارگاه بتن ، انبارهای شهرداری واز تعدادی پروژه های عمرانی بازدید بعمل اورد.

در این بازدید شهردار بم بر بالا بردن سطح کیفی انواع تولیدات این مجموع تاکید کرد.

محمد بنی اسدی افزود با توجه به نیاز و دغدغه اصلی شهر بم که آسفالت کوچه های خاکی می باشد ،آسفالت تولید شده و مورد استفاده ،باید با بالاتریت کیفیت و استاندار تولید و مورد استفاده قرار گیرد تا رضایت شهروندان حاصل گردد.

شهردار بم در این بازدیدها با توجه به زمان کوتاه باقی مانده تا فصل بهار و ایام نوروز به تسریع در آماده سازی مسیرها جهت تسهیل حضور گردشگران تاکید کرد.

                       

مهندس عبدی زاده بعنوان معاون شهرسازی شهرداری بم معرفی شد 

                         

طی حکمی توسط مهندس بنی اسدی شهردار بم، مهندس عبدی زاده  با حضور همکاران بعنوان معاون شهرسازی شهرداری بم معرفی شد.

 

لایه روبی و بازگشایی بعضی از نهرهای آب بعد از چندین سال

                                                             

مهندس بنی اسدی شهردار بم بیان کرد :از آنجایی که شهر جهانی بم به عنوان باغ شهر معرف حضور همه گردشگران داخلی و خارجی می باشد و این اقدام باعث ایجاد نهرهای آب زیادی در سطح شهر جهت آب رسانی باغها توسط شهرداری و بعضا با کمک خود کشاورزان صورت گرفته است به همین منظور یکی از اقدامات مهمی که در کنار دیگر فعالیت های مهم عمرانی که مد نظر شهرداری قرار دارد. لایه روبی ،نوسازی و ایجاد نهرهای آب است که براساس اولویت بندی این اقدام با همکاری خود کشاورزان صورت خواهد گرفت .که می تواند از آبگرفتگی خیابانها در زمان آبیاری و بارندگی که بهداشت و زیبایی شهر را تحت الشعاع قرار می دهد جلوگیری نماید .

شهردار بم گفت:با توجه به اینکه کشاورزان برای آبیاری باغات خود از بعضی  مسیرهای آب کشاورزی استفاده نمی کردند .باعت ایجاد پل های خاکی و غیر استاندارد ،گرفتگی و تل انبار خاکها در مسیر آب رسانی شده بودتصمیم گرفتیم این گونه نهرهای آب را مورد توجه قرار داده و در یک اقدام جدی به تخلیه و بازگشایی آنان اقدام نماییم.

مهندس بنی اسدی افزود :متاسفانه در طی سالها بعضی از شهروندان عزیزبدون هماهنگی با شهرداری نسبت به ایجاد پل های غیر ضروری و غیر استاندار نمودند که در بعضی از مواقع باعث آب گرفتگی شدید و ورود آب های کشاورزی به سطح خیابان در بیشتر مواقع سال به خصوص در فصل پاییز و زمستان می شود وبر همیبن اساس نیاز است نسبت به ساماندهی و حذف بعضی از پل ها غیر ضروری اقدام شود که از شهروندان محترم خواهشمندیم در این مسیر همکاری لازم را به شهرداری را داشته باشند.

                   

نشست شهردار بم با همکاران محترم خانمهادر شهرداری به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س)و بزرگداشت مقام مادر

                                                     

مهندس بنی اسدی شهردار بم در این نشست گفت :ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)وروز مادر را به همکاران خودم در شهرداری تبریک عرض می کنم و امیدوارم بتوانید در زندگی خود حضرت زهرا را الگو و سرمشق زندگی خود قرار دهید و برای تمامی مادران هم آرزوی موفقیت و سلامت کامل را دارم .

زیر مجموعه ها