شهرداری بم

شروع پویش افتتاح ،افتتاح و بهره برداری از 22 طرح عمرانی شهرداری بم

                              شروع پویش افتتاح

                

افتتاح و بهره برداری از 22طرح عمرانی شهرداری بم

مراسم بهره برداری از 22 طرح عمرانی و فرهنگی شهرداری بم در قالب طرح پویش افتتاح در محل ایستگاه آتش نشانی شهرداری بم با حضور مسئولین عالی رتبه شهرستان بم برگزارگردید .

مهندس شهسوار پور فرماندار بم ،حجه الاسلام دانشی امام جمعه ،حاج عباس زورونی معاونت سیاسی و اجتماعی فرماندار و تنی چند از مدیران شهری ،اعضای شورای شهر ، مهندس قائمی شهردار نرماشیر و مدیران مجموعه شهرداری در این مراسم حضور داشتند .

مهندس بنی اسدی شهردار بم در این مراسم ضمن سلام و خوش آمدگویی به مسئولین و حضار محترم بیان کرد:در اجرای افتتاح 22 طرح عمرانی شهرداری بم از تلاش و زحمت های همه مجموعه های شهرداری تشکر می نمایم زیرا این اتفاق مهم در قالب پویش افتتاح با تلاش های شبانه روزی همدلی و وفاق بین همه همکاران صورت گرفت که امیدواریم بتوانیم در جهت خدمتگزاری به شهروندان بهتر عمل نماییم .

نظر به اینکه شهر بم یک شهر تاریخی و جهانی است ومورد توجه گردشگران داخلی و خارجی می باشد تلاشمان این است تمام  اقدامات شهرداری را در حد اندازه نام و شهرت جهانی بم پیش ببریم .

در اجرای اقدامات عمرانی و فرهنگی تلاشمان این است تمام مراتب زیبا سازی ،مناسب سازی و یکسان سازی را در نظر بگیریم ..

از همراهی شهروندان فهیم و فرهیخته بم در اجرای اسفالت کوچه ها به صورت مشارکتی پرداخت سهم خود یاری تقدیرو تشکر می کنیم وامیدواریم باز بتوانیم در این مسیر تلاش گسترده تری با همکاری مردم عزیز بم انجام  نمائیم .

    

                                  

      

                                   

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *